30 listopada 2015

Gwarancje

GWARANCJA BEZPŁATNEJ OBSŁUGI TECHNICZNEJ.

Z okularów korzystamy na co dzień, dlatego zdarza się, że po pewnym czasie wymagają regulacji oraz odpowiedniej pielęgnacji. W Salonie Optycznym Oftaldent dokonujemy bezpłatnej kontroli technicznej Państwa okularów, nawet jeśli były zakupione w innym salonie. Kontrola obejmuje geometrię zauszników, ew. wymianę nanosków, dokręcenie śrubek, sprawdzenie osadzenia soczewek, czyszczenie ultradźwiękami i dopasowanie okularów do kształtu głowy.


GWARANCJA ZADOWOLENIA

Oprawka jednak Państwu nie odpowiada? Macie problem z przyzwyczajeniem się do nowych soczewek? W ciągu 30 dni od daty zakupu Salon Optyczny Oftaldent dokona jednorazowej wymiany oprawki lub soczewek na produkty z tej samej grupy cenowej. Jeśli do nowej oprawki nie da się wykorzystać dotychczasowych szkieł Klient pokrywa tylko 50% wartości nowych szkieł. Ewentualną różnicę w cenie wynikającą z odmiennej grupy cenowej zamienianych elementów, pokrywa Klient – salon nie zwraca różnicy w cenie. W przypadku soczewek progresywnych istnieje możliwość wymiany na dwie pary okularów ( 1 oprawa dotychczasowa + 1 nowa + 2 pary soczewek) do dali i do bliży. Gwarancja obejmuje zakupy okularów o wartości powyżej 400zł.


GWARANCJA NA USZKODZENIA

Jeśli w okresie 2 lat od daty zakupu Państwa okulary uległy uszkodzeniu, Salon Optyczny Oftaldent naprawi je lub wymieni. W pierwszym roku wymiana soczewek i naprawa oprawki w miarę dostępności części odbywa się bezpłatnie. W drugim roku za wymianę soczewek lub zepsutych elementów oprawki ( w miarę dostępności części) zapłacą Państwo tylko 50%. Naprawa lub wymiana możliwa jest jeden raz dla okularów lub któregokolwiek z ich elementów z wyłączeniem przypadków porysowania soczewek. Konieczne jest okazanie dowodu początkowego zakupu oraz uszkodzonego elementu. Ewentualną różnicę w cenie wynikającą z odmiennej grupy cenowej zamienianych elementów, pokrywa Klient – salon nie zwraca różnicy w cenie. Korekcja wymienianych okularów musi być identyczna jak na przedstawionym dokumencie zakupu, tj. tej samej mocy co na zleceniu.


GWARANCJA NA USZKODZENIA SPECJALNE DLA DZIECI

Ponieważ dzieci nie mogą usiedzieć na miejscu, bawią się, biegają, skaczą, ich okulary są bardziej narażone na uszkodzenia, w Salonie Optycznym Oftaldent przygotowaliśmy specjalną gwarancję na okulary dziecięce, która przewiduje bezpłatną naprawę lub wymianę oprawki w ciągu 2 lat od daty ich zakupu. Wymiana lub naprawa ( w miarę dostępności części) możliwa jest jeden raz dla oprawki lub któregokolwiek z jej elementów. Konieczne jest okazanie dowodu początkowego zakupu oraz uszkodzonego elementu. Ewentualną różnicę w cenie wynikającą z odmiennej grupy cenowej zamienianych elementów, pokrywa Klient – salon nie zwraca różnicy w cenie. Korekcja wymienianych okularów musi być identyczna jak na przedstawionym dokumencie zakupu, tj. tej samej mocy co na zleceniu. Gwarancja obejmuje dzieci do 15 roku życia włącznie (liczy się data zakupu).


GWARANCJA NA ZMIANĘ WADY WZROKU U DZIECKA

Dzieci szybko rosną i ich wada wzroku może się zmienić w ciągu kilku miesięcy dlatego Salon Optyczny Oftaldent dostosowując się do tej sytuacji wymienia bezpłatnie soczewki korekcyjne na podstawie nowej recepty wystawionej przez tego samego lekarza, w okresie sześciu miesięcy od początkowego zakupu. Bezpłatna wymiana jednej lub dwóch soczewek korekcyjnych wykonanych z tego samego materiału co poprzednie i tego samego rodzaju, może nastąpić jeden raz w okresie sześciu miesięcy od daty zakupu. Ewentualną różnicę w cenie wynikającą z odmiennej grupy cenowej zamienianych elementów pokrywa Klient – salon nie zwraca różnicy w cenie. Gwarancja obejmuje dzieci do 15-go roku życia włącznie (pod uwagę brana jest data zakupu).